تبدیل عکس شما به تابلو فرش ماشینی در کمترین زمان

photo-printing-on-carpet.jpg

تبدیل عکس به تابلو  فرش
تابلو فرش ها در گذشته تنها به صورت دستباف بافته می شدند . به دلیل قیمت بالا و زمان بیشتر در تولید ان ها استقبال از تابلو فرش ماشینی بسیار رواج پیدا کرده است . قیمت مناسب ، کیفیت بسیار بالا و همچنین بافت سریع از دلایل محبوبیت تابلو فرش ماشینی می باشد .
تابلو فرش های ماشینی در انواع مختلف تولید می شوند . یکی از زیباترین تابلو فرش های ماشینی که بسیار پر فروش و پررونق نیز می باشد تابلو فرش چهره و تابلو فرش سفارشی است . تابلو فرش ماشینی با عکس شخصی نسل جدیدی از تابلو فرش های ماشینی کاشان هستند که صرفا برای هدیه و تزیین از انها استفاده می شود . این تابلو فرش های ماشینی در سایز های تابلو فرش 50*70 و تابلو فرش 100*50 و تابلو فرش 100*70 , حتی تابلو فرش در سایزهای بزرگ همچون 100*150 و 80*120 تولید می شوند .
تبدیل عکس به تابلو فرش ماشینی با چند روش امکان پذیر است . تابلو فرش با بافت ماشینی ،  تابلو فرش با بافت کلاریس و تابلو فرش با چاپ سابلیمیشن از انواع روش های تولید تابلو فرش ماشینی چهره است .
در روش بافت ، عکس مورد نظر خریدار به دستگاه داده شده و نقشه روی فرش بافته می شود . نخ به کار رفته در این تابلو فرش ها از جنس اکرلیک است .
برای بافت تابلو فرش ماشینی بافت از تراکم های طولی و عرضی مختلفی نظیر تابلو فرش 1000 شانه ، تابلو فرش ماشینی 1200 شانه ، تابلو فرش ماشینی 700 شانه و تابلو فرش جدید 1500 شانه استفاده می کنند . هر مقدار شانه و تراکم در تابلو فرش ماشینی بافت بالاتر رود ظرافت و زیبایی عکس بیشتر نمایش داده می شود . تابلو فرش های ماشینی 1000 شانه با تراکم 3000 ، تابلو فرش 1200 شانه با تراکم طولی 3600 و تابلو فرش 1500 شانه با تراکم 4500 با الیاف ضد حساسیت اکریلیک هیت ست شده بافته می شوند . این روش به دلیل تعداد رنگی محدود برای تبدیل عکس به تابلو فرش مناسب نمی باشد زیرا این جزییات صورت اشخاص در این روش به صورت کامل نشان داده نمی هند و مدت زمان بیشتری برای تولید ان ها احتیاج است . تابلو فرش های ماشینی با عکس شخصی دارای تعداد هشت تا ده رنگ طبیعی هستند و از نظر رنگ و ریز بافتی بسیار شبیه به تابلو فرش های دستباف هستند و اصطلاحا با نام تابلو فرش دستبافگونه عرضه می شوند .
تبدیل عکس به تابلو فرش با روش کلاریس به این صورت می باشد که فرش به صورت خام و سفید تولید شده و بعد عکس مورد نظر توسط دستگاه روی تک تک گره های فرش  تزریق می شود . تعداد رنگ تابلو فرش کلاریس نسبت به بافت ماشینی بیشتر می باشد . عکس تولید شده در این روش کاملا واقعی است و بسیار طبیعی جلوه می کند . این روش می تواند تبدیل عکس به تابلو فرش را در کمترین زمان انجام دهد .
تابلو فرش ماشینی سابلیمیشن نیز همانند تابلو فرش کلاریس تولید می شود با این تفاوت که عکس اشخاص توسط حرارت بر روی فرش چاپ می شود . این نوع تابلو فرش چهره ، رنگ های بیشتری نسبت به نوع کلاریس داشته و دارای قیمت بسیار مناسبت تری نیز می باشد .
تبدیل عکس شخصی به تابلو فرش های ماشینی در کمترین زمان صرفا به واسطه روش سابلیمیشن انجام می پذیرد . عواملی چون کیفیت عکس ارسالی ، ویرایش مناسب عکس شخص ، روش چاپ ، کیفیت و نوع دستگاه ، جنس نخ و تراکم فرش در کیفیت تابلو فرش های چاپی کلاریس و سابلیمیشن موثر هستند .
تبدیل عکس به تابلو فرش در میان مردم و به خصوص نسل جوان بسیار مورد استقبال قرار گرفته است . امروزه تبدیل عکس به تابلو فرش ماشینی در کمترین زمان ممکن در کارخانجات فرش کاشان انجام می پذیرد و این مزیت می تواند نظر هر خریداری را به خود جلب نماید .
ماندگاری ، ظرافت و زیبایی از خصوصیات تابلو فرش ماشینی چهره می باشد . شباهت بالای تابلو فرش به عکس شخصی از مهمترین مواردی است که تولید کنندگان کاشانی به ان توجه می کنند .
کیفیت تابلو فرش ماشینی در تمامی روش ها به کیفیت عکس ارسالی بستگی داشته و هر قدر کیفیت عکس بیشتر باشد تابلو فرش واقعی تر و زیبا تر خواهد بود .
شرکت کیان از تولید کنندگان عمده تابلو فرش های ماشینی سفارشی می باشد . شما می توانید عکس مورد نظر را از  طریق کانال تلگرام، واتساپ و یا ایمیل به این وب سایت فرش کیان ارسال نمایید و در کمترین زمان تابلو فرش ماشینی خود را با بالاترین درجه کیفیت تحویل بگیرید .

کلمات کلیدی مرتبط :
توسط : ناصر ناصری
  با تشکر از مطلب خوب شما
پاسخ مدیریت : ممنون از شما
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
نکات مهم در هنگام خرید تابلو فرش
نکات مهم در خرید تابلو فرش چیست ؟
سایت تابلو فرش ماشینی
بافت تابلو فرش ماشینی
تولید انواع تابلو فرش ماشینی
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما