فروش تابلو فرش حیوانات

animal-carpets-machine.jpg

شاید تا به حال برایتان اتفاق افتاده باشد که به تابلو فرش منزلتان خیره شوید و زیبایی آن را تحسین کنید . تابلو فرش ها بیشتر دارای جنبه ی تزیینی هستند و نسبت به فرش ها دارای ابعاد کوچکتری می باشند . اکثر ابعاد تابلو فرش ها عبارتند از  ۳۵*۵۰ ، ۵۰*۶۰ ، ۷۰*۱۰۰ ، ۸۰*۱۲۰ ، ۱۰۰*۱۵۰ و ۲۰۰*۳۰۰ سانتی متر ی . همین ابعاد با توجه به شاخصه های دیگر سبب شده تا قیمت تابلو فرش ها نسبت به فرش ها بسیار کمتر می باشد .
خاستگاه تابلو فرش ها در آذربایجان و در شهر کوچکی بنام سردرود می باشد که این شهر کوچک دارای قدمت سه هزار ساله است و به دلیل داشتن سابقه طولانی و حجم زیاد تولید تابلو فرش این شهر را پایتخت تابلو فرش در جهان نامیده اند . تابلو فرش های دست بافتی که در سردرود بافته شده اند داری طیف رنگی بسیار زیبا و ظرافت بالایی هستند و به همین دلیل در جهان دارای ارزش بالایی هستند . از طرح های مرسومی که در تابلو فرش ها بافته می شوند می توان به آیات قرآنی ، منظره ، نقاشی ، حیوانات و غیره اشاره کرد .
همانطور که بیان کردیم شهر سردرود دارای قدمت سه هزار سال است و قدمت بافت تابلو فرش در این شهر نیز به 80 سال می رسد به صورتی که 80 درصد از مردم سردرود به صورت مستقیم و غیر مستقیم در زمینه تولید تابلو فرش فعالیت دارند و از این راه کسب درآمد می کنند .
همانطورکه بیان کردیم تابلو فرش ها دارای طرح های متنوعی می باشند و هر شخص می تواند متناسب با سلیقه ی خود هر تابلو فرشی را انتخاب کند . ما در ادامه این مقاله قصد داریم درباره تابلو فرش ها با طرح حیوانات مطالبی را بیان کنیم .
تابلو فرش با طرح حیوانات
در این نوع تابلو فرش ها سعی شده است که حیوانات اهلی و یا وحشی را به تصویر بکشند این نوع تابلو فرش ها در طرح و نقشه های بسیار متنوعی تولید می شوند به طوری که سلیقه تمام افراد را می توانند تامین کنند . از طرح های حیواناتی که در فروشگاه کیان به فروش می رسد می توان به تابلو فرش فرار اسب های وحشی ، تابلو فرش گوزن ها ، تابلو فرش اسب ها ، تابلو فرش ماشینی طرح اسب ها ، تابلو فرش اسب سفید ، تابلو فرش اسب های وحشی  ، تابلو فرش ماشینی طرح گربه ، تابلو فرش ماشینی طرح عقاب ، تابلو فرش ماشینی طرح طوطی و تابلو فرش ماشینی طرح قو اشاره کرد . هر کدام از این تابلو فرش ها دارای ویژگی های مخصوص به خود می باشند برای مثال تابلو فرش طرح پرندگان از زیبا ترین طرح ها در دسته بندی تابلو فرش حیوانات می باشند که زیستگاه پرندگان را به زیبایی به تصویر کشیده اند و یا تابلو فرش طرح طوطی این طرح نیز دارای جذاب ترین و چشمگیر ترین طرح های حیوانات است این طرح علاوه بر جذابیت رنگ های بکار رفته در آن از لحاظ کیفیت نیز بسیار با کیفیت می باشد . به صورت کلی این محصولات زینتی هدیه ای بسیار مناسب برای افرادی می باشد که دوستدار طبیعت و حیوانات هستند .
ابعاد تابلو فرش حیوانات
تابلو فرش های حیواتات دارای ابعاد استانداردی از قبیل 50 در 70 ، 50 در 100 و 100 در 70 می باشند . همچنین شما می توانید با مراجعه به فروشگاه کیان ، ابعاد تابلو فرش مورد نظر را خودتان مشخص نمایید تا با بهترین کیفیت و ضمانت برای شما تولید شود . همچنین امکان خرید تابلو فرش بدون قاب نیز در این فروشگاه وجود دارد . و یا تغییر قاب تابلو فرش مورد نظرتان نیز امکان پذیر می باشد .
الیاف تابلو فرش حیوانات
یکی از عوامل مهمی که در کیفیت تابلو فرش ها ماشینی موثر است الیاف به کار رفته در آن ها می باشد . در این فروشگاه برای بافت تمامی تابلو فرش ها از بهترین الیاف به نام آکریلیک هیت شده استفاده شده است . الیاف آکریلیک در برابر نور خورشید ، چربی ، مواد شیمیایی و غیره مقاوم می باشد . و با استفاده از فرآیند هیت ست حالت پرز دهی بودن را از این نوع الیاف گرفته اند . بنابر این می توان گفت برای بافت تابلو فرش حیوانات از بهترین الیاف استفاده شده است . با کیفیت بودن الیاف بکار رفته در تابلو فرش علاوه بر ظرافت در زیبایی طرح نیز موثر است .
ماشین بافت تابلو فرش حیوانات
یکی دیگر از موارد تاثیر گذار در کیفت تابلو فرش حیوانات دستگاه بافنده آن ها می باشد . در حال حاظر برای بافت تابلو فرش حیوانات از به روز ترین و مدرن ترین ماشین های بافت در شرکت کیان استفاده می شود که همین امر موجب ظرافت بافت و کیفیت بافت بهتر تابلو فرش های ماشینی شده است .
تعداد شانه و تراکم تابلو فرش حیوانات
تراکم و شانه خود به تنهایی دو فاکتور مهم در زیبایی تابلو فرش می باشند . به صورت کلی هر چه تعداد شانه در یک فرش و یا تابلو فرش بالا تر باشد آن فرش و یا تابلو فرش دارای ظرافت و ریز بافتی بالاتری خواهد بود و به آن ها دست بافت گونه گفته می شود . افزایش تعداد تراکم در فرش و یا تابلو فرش باعث افزایش استحکام و طول عمر آن فرش و یا تابلو فرش می شود . تابلو فرش حیوانات در این فروشگاه معمولا دارای 1000 شانه و تراکم 3000 می باشد .
 همانطور که بیان شد شما می توانید برای خرید تابلو فرش حیوانات به فروشگاه کیان مراجعه نمایید و تابلو فرش مورد نظر خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خریداری کنید و در کمترین زمان ممکن درب منزلتان تحویل بگیرید .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
تابلو فرش چاپی ماشینی
مرکز فروش تابلو فرش ماشینی در اصفهان
تابلو فرش اصل
خرید اینترنتی تابلو فرش ماشینی زیبا
قیمت تابلو فرش ماشینی
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما