فروش زیباترین تابلو فرش

beautiful-kashan-carpets.jpg

یکی از مرغوب ترین انواع تابلو فرش ماشینی کشور ، در شهر کاشان تولید می شود که در داخل و خارج از کشور بسیار محبوبیت دارد . تابلو فرش یکی از انواع فرش ماشینی است که با تکنولوژی مشابه فرش های ماشینی تولید می شود . تابلو فرش به فرش‌هایی گفته می‌شود که تصویری از یک منظره، مکان یا دوران خاص یا چهره افراد مشهور بر روی آن بافته شده است . یکی از زیر شاخه های قالی ، تابلو فرش است . تابلو فرش می تواند طرح های زیبایی داشته باشد و برای انواع و اقسام مکان ها و مناسبت ها مناسب باشد . تابلو فرش ها به صورت کلی در دو دسته ی دستباف و ماشینی قرار می گیرند . تابلو فرش ماشینی به ۴ دسته ی مختلف تقسیم می شود:
۱- تابلو فرش دستبافت
۲- تابلو فرش بافت ماشینی
۳- تابلو فرش بافت کلاریس
۴- تابلو فرش چاپ سابلیمیشن

شانه و تراکم تابلو فرش ماشینی

هر یک از انواع تابلو فرش ماشینی از نظر روش بافت و جنس و دیگر مشخصات دارای تفاوت هایی هستند . تابلو فرش بافت با استفاده از دستگاه های فرش بافی صنعتی تولید می شود که مهم ترین ویژگی آن ها مربوط به شانه و تراکم است . با افزایش تراکم های عرضی و طولی ، محصول دارای ظرافت و لطافت بیشتر است . تابلو فرش ماشینی خوب دارای میزان شانه و تراکم واقعی است . تابلو فرش ماشینی خوب دارای بهترین طرح و رنگ بندی است . یکی از مهم ترین عوامل در قیمت گذاری این محصولات میزان تراکم های عرضی و طولی است . تابلو فرش ماشینی کاشان به صورت تابلو فرش ماشینی 700 شانه ، تابلو فرش ماشینی 1000 شانه و تابلو فرش ماشینی 1200 شانه بافته می شود . با افزایش شانه و تراکم قیمت تابلو فرش نیز دارای قیمت بیشتر خواهد بود . قیمت تابلو فرش ماشینی کاشان به دلیل وجود تعداد کارخانه های متعدد و فروانی ، نسبت به دیگر مناطق مناسب تر است .

تابلو فرش ماشینی دستبافگونه
تابلو فرش 1000 شانه با تراکم طولی 3000 بافتی بسیار لطیف و ظریف دارد که با نخ آکریلیک هیت ست شده توسط دستگاه HCP بافته شده است . امروزه تابلو فرش هزار شانه و تابلو فرش هزار ودویست شانه بافته می شود که بسیار شبیه تابلو فرش های دستبافت هستند . تابلو فرش ماشینی هزار شانه با قیمت بسیار پایین تر از تابلو فرش های دستبافت بافته می شود . تابلو فرشماشینی هزار شانه شانه به دلیل قیمت مناسب و زیبایی و کیفیت محبوبیت زیادی در بین مردم دارد . در تابلو فرش ماشینی بافت بسته به میزان شانه و تراکم دارای 8 تا 12 رنگ می باشد .
تبدیل عکس به تابلو فرش با استفاده از بهترین دستگاه ها و مواد اولیه مرغوب صورت می گیرد و دارای قیمت مناسب است  .  تابلو فرش چاپی نسل جدیدی از تابلو فرش ماشینی دستبافگونه است . تابلو فرش ماشینی چاپی دستبافت گونه با تراکم 3000 و تراکم 3600 تولید می شود که تابلو فرش 1000شانه و تابلو فرش 1200 شانه از بهترین آنها می باشند . این گونه از تابلو فرش های ماشینی با بهره گیری از ماشین آلات مدرن روز دنیا بافته می شود و به علت ظرافت در جنس و بافت بسیار قابل انعطاف و رقیب جدی برای تابلو فرش دستباف می باشند.

ابعاد سایز تابلو فرش ماشینی
تابلو فرش های ماشینی با موضوعات مختلف مانند منظره ، آیه ، چهره ، حیوان و غیره هستند که در چندین طرح عرضه می شوند . سایز های رایجی که تابلو فرش ها در آن سایز بافته می شوند عبارتند از 200*300 ،  100*150 ، 80* 120 ، 70 * 100 ،  50* 60 و  35* 50 سانتی متر است . تابلو فرش‌ها همچنین اندازه مشخصی ندارند و می‌توانند مطابق با میل شخصی بافنده بافته شوند، اما اندازه‌های 60×40 سانتی‌متر، 50×70 سانتی‌متر، 60×90 سانتی‌متر، 70×100 سانتی‌متر و 80×100 سانتی‌متر از معمول‌ترین ابعاد بافت این هنر ارزشمند به شمار می‌روند .
در تابلو فرش های ماشینی از الیاف اکریلیک به عنوان نخ خاب استفاده می شود . دستگاه بافتی که برای این محصولات به کار گرفته می شود HCI می باشد .

تابلو فرش ماشینی چاپی و کلاریس
تفاوت تابلو فرش کلاریس و چاپی با نوع بافت در استفاده از دستگاه های چاپ و جوهر افشان است . طرح و نقشه در نوع کلاریس به صورت نفوذی یا تزریقی و در نوع چاپی به صورت سطحی بر روی زمینه حک می شوند . در نتیجه نوع تابلو فرش کلاریس به تابلو فرش بافت ماشینی شباهت بیشتری دارد . تابلو فرش ماشینی کلاریس دارای تعداد رنگ های بیشتر است که به حدود 22 رنگ می رسد .
در تابلو فرش ماشینی بافت به این صورت است که نقشه و یا طرح مورد نظر انتخاب می شود و به ماشین بافت داده می شود و همان طرح بافته می شود . تابلو فرش های ماشینی به صورت 1000 شانه و یا 1200 شانه بافته شوند تا بتوان طرح های بسیار زیبا و ظریف و ریز نقش را روی آن ها پیاده شود . تعداد رنگ های تابلو فرش ماشینی بافت ماشینی محدود است و دارای تنوع رنگ ۸ رنگ و ۹ رنگ می باشد . در تابلو فرش بافت باید طراحی آن دقیق انجام شود تا ظرافت عکس و رنگ های عکس از بین نرود و به نزدیک ترین رنگ آن که در دستگاه موجود است تبدیل شود .

فروش زیباترین تابلو فرش ماشینی
تابلو فرش های ماشینی در طرح های متنوع با رنگبندی های خاص و نامحدود در شرکت فرش کیان تولید و به بازارهای داخلی عرضه می شوند . شرکت فرش کیان به منظور تامین نیاز تمامی سلیقه ها سعی خود را در تولید متنوع ترین طرح های تابلو فرش با رنگ بندی نامحدود به کار گرفته تا بتواند علاوه بر رفع نیاز مشتریان خود رضایت آنان را نیز کسب نماید . این شرکت کلیه محصولات موجود در سایت را با بالاترین درجه کیفیت و قیمتی مناسب از طریق ارسال رایگان ارائه می دهد .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
تولید تابلو فرش های سفارشی در طرح های درخواستی مشتری
بافت تابلو فرش ماشینی
برتری تابلو فرش ماشینی نسبت به تابلو فرش دستباف
بهترین تابلو فرش کدام است ؟
چاپ عکس روی تابلو فرش ماشینی
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما