فروش انواع تابلو فرش آیه

sale-type-verse-carpets.jpg

به صورتی کلی می توان گفت که تابلو فرش ها همان فرش های ماشینی هستند که درون قابی کوچک با کیفیت های مختلف قرار گرفته اند و بیشتر جنبه تزئینی دارند . تابلو فرش ها را نیز مانند فرش ها می توان به دو دسته ماشینی و دست بافت تقسیم کرد .
تاریخچه تابلو فرش ایرانی :
تابلو فرش ها برای اولین بار در 80 سال پیش در شهر سردرود در آذربایجان شرقی تولید شدند . شهر سردرود دارای قدمت 3000 ساله می باشد و قبل از ابداع تابلو فرش در عرصه ی تولید فرش دستبافت فعالیت داشته است .  اکنون این شهر را به عنوان پایتخت تابلو فرش در جهان و ایران می شناسند اما بهتر است که بدانید اولین تابلو فرش ماشینی در شهر کاشان بافته و به بازار عرضه شد و سپس این محصول با تنوع طرح های تابلو فرش آیه ، منظره و طبیعت ، حیوانات ، گل و میوه ، کلاسیک ، فرانسوی و مینیاتوری و در رنگ بندی های نامحدودی تولید شد .
انواع تابلو فرش های ماشینی :
تابلو فرش های ماشینی به صورت کلی دارای دو دسته ی سابلیمیشن و بافت می باشند که هر کدام از این دسته ها دارای مزیت و ویژگی های مخصوص به خود می باشند . ما در ادامه این مقاله قصد داریم که درباره ی انواع تابلو فرش های آیه مطالبی را بیان کنیم و توضیحاتی را درباره آن ها بدهیم .
نحوه تولید تابلو فرش آیه به روش سابلیمیشن  بدین گونه می باشد که ابتدا فرشی را در ابعاد مورد نظر و استاندارد با الیاف کاملا سفید می بافند و سپس آیه مورد نظر را که از قبل آماده کرده اند بر روی فرش چاپ می کنند و در انتها تابلو فرش آیه آماده می شود . این روش بسیار آسان و سریع می باشد و برای افرادی که برای بافت تابلو فرش سفارشی شان عجله دارند بسیار مناسب می باشد .
نحوه تولید تابلو فرش آیه به روش بافت مانند فرش ماشینی می باشد به این صورت که آیه با دستگاه های بافنده بر روی فرش بافته می شود و در نهایت تکمیل می شود . بافت تابلو فرش آیه با این روش دوام و ماندگاری بسیار بالای دارد .
امروزه سفارش بافت انواع تابلو فرش ها و چاپ تابلو فرش ها با هر آیه ای امکان پذیر است . همچنین شما می توانید تابلو فرش آیه مورد نظر خود را با قاب و یا بدون قاب سفارش دهید .
خصوصیات فنی تابلو فرش آیه :
از جمله مواردی که برای خصوصیات تابلو فرش های آیه و یا به صورت کلی در رابطه با تابلو فرش ها می توان بیان کرد و در زیبایی و کیفیت این محصول بی تاثیر نیست جنس الیاف ، ابعاد ، شانه و تراکم ، طیف رنگی و ماشین بافتی که برای بافت این تابلو فرش استفاده می شود . در تابلو فرش های ماشینی آیه که در فروشگاه ها موجود می باشند اغلب از الیاف اکریلیک در آن ها استفاده شده است . دستگاه بافت آن ها نیز HCI است که در کیفیت فرش تاثیر زیادی دارد . اکثر تابلو فرش های آیه دارای تعداد تراکم 3600 و تعداد شانه 1200 شانه می باشد . ابعاد استانداردی که برای تولید تابلو فرش های آیه در نظر گرفته می شود عبارتند از 50*100 و 50*70 . در رابطه با تابلو فرش های ماشینی آیه این حساسیت هایی که در مابقی تابلو فرش ها وجود دارد وجود ندارد به دلیل این که طرح آیات معمولا دارای زمینه های ساده و نوشته می باشند و نیازی به رنگ و آب زیاد و همچنین ظرافت و ریز بافتی ندارند . در نتیجه برخلاف سایر تابلو فرش های ماشینی می توان تابلو فرش های آیه را با تراکم 2550 شانه و 700 شانه هم تولید کرد با این کار قیمت تمام شده برای خریدار کمتر می شود . البته می توان تابلو فرش های آیه را با دستگاه های تولید فرش 1000 شانه و 1200 شانه نیز بافت که البته بافت آن ها با دستگاه های 1000 شانه و 1200 شانه دارای زیبایی و جلوه بیشتری است .
تابلو فرش آیه اصلاحی
از تابلو فرش های که در سال های اخیر وارد بازار شده می توان به تابلو فرش آیه اصلاحی اشاره کرد . این تابلو فرش ها به دلیل داشتن قیمت مناسب بسیار مورد استقبال خریدارن قرار گرفتند . اگر تا کنون نام تابلو فرش های آیه اصلاحی به گوشتان نخورده است به این دلیل است که سال های زیادی از ورودش به بازار نمی گذرد و یا این که از نظر ظاهری بسیار به تابلو فرش های آیه معمولی شبیه هستند و بیننده نمی تواند به راحتی آن را تشخیص دهد . همان گونه که می دانید دستگاه های که فرش های ماشینی را می بافند این کار را به صورت جفت انجام می دهند . در بافت تابلو فرش ها نیز این اتفاق رخ می دهد اما به دلیل این که تابلو فرش های آیه دارای نوشته می  باشند ، معمولا تابلو فرشی که به صورت معکوس بافته می شود دیگر قابل استفاده نیست زیرا نوشته را برعکس می نماید . اما امروزه دستگاه های وجود دارد که می توانند این نوع از تابلو فرش ها را اصلاح کنند و به حالت معمول برگردانند . به این نوع از محصولات ، تابلو فرش های آیه اصلاحی گفته می شود . این نوع از تابلو فرش ها برای افرادی که در زمینه فروش تابلو فرش های ارزان قیمت فعالیت دارند سود آور می باشد .
خرید اینترنتی انواع تابلو فرش های آیه
شما می توانید برای خرید تابلو فرش های آیه به فروشگاه های اینترنتی مراجعه نماید و تابلو فرش مورد نظر خود را با قیمت مناسب خریداری کنید . می توان گفت خرید تابلو فرش های به صورت اینترنتی دارای مزایای بسیار زیادی نسبت به خرید آن ها به صورت حضوری است . مزایای خرید اینترنتی انواع تابلو فرش های آیه عبارتند از : راحتی و سریع تر بودن خرید ، امکان مشاهده تمام طرح و رنگ ها ، مطالعه تمام مشخصات فنی و غیره . اکثر محصولاتی که در فروشگاه های اینترنتی به فروش می رسند دارای کیفیت بالایی می باشند و همچنین قیمت آن ها نسبت به خرید حضوری کم تر می باشد و همچنین پس از ثبت سفارش در کمترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
تابلو فرش کلاریس چیست ؟
تبدیل عکس شما به تابلو فرش ماشینی در کمترین زمان
قیمت تابلو فرش ماشینی
فروش انواع تابلو فرش 1000 شانه
تولید انواع تابلو فرش ماشینی
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما