تولید تابلو فرش های سفارشی در طرح های درخواستی مشتری

custom-carpets.jpg

تابلو فرش از بهترین و لوکس ترین وسایل مورد استفاده در تزئین منزل محسوب می شود .این روز ها تبدیل عکس به تابلو فرش بسیار رایج شده است و مردم علاقه دارند برای منازل خود و یا به عنوان هدیه تابلویی با طرح سفارشی تهیه کنند . برای تولید تابلو فرش سفارشی اولین نکته ضروری توجه به کیفیت تابلو فرش در رعایت رنگ بندی عکس چهره می باشد .طرح هایی که در انواع تابلو فرش سفارشی استفاده می شوند دارای تنوع بسیار زیاد هستند که با زیباترین نقشه و رنگ بندی تولید می شوند . امروزه تولید تابلو فرش به صورت سفارشی بسیار رواج پیدا کرده است . تبدیل عکس به تابلو فرش از جذاب ترین و منحصر به فردترین هدیه هایی است که نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند. ماندگاری، ظرافت و زیبایی نهفته در تابلو فرش از جمله دلایلی است که منجر به افزایش استقبال عمومی برای سفارش و تبدیل عکس به تابلو فرش شده است.
تولید تابلو فرش سفارشی علاوه بر تابلو فرش بافت شامل تابلو فرش کلاریس و چاپی می شود . چاپ عکس بر روی تابلو فرش با استفاده از دستگاه‌های مخصوص و مدرن امکانپذیر می باشد . در هنگام چاپ عکس بر روی تابلوی سفارشی از 256 رنگ استفاده می‌شود. زمان آماده شدن تابلو فرش از طریق چاپ، بسیار سریعتر از بافت تابلو فرش صورت می‌گیرد.
تبدیل عکس به تابلو فرش با استفاده از بهترین مواد اولیه مرغوب صورت می گیرد و دارای قیمت مناسب می باشد. تولید تابلو فرش سفارشی با طرح های خاص و شخصی در کارخانجات فرش کاشان صورت می گیرد . تابلو فرش های ماشینی سفارشی با نام های مختلفی مانند : تبدیل عکس به تابلو فرش , تابلو فرش چهره , تابلو فرش هدیه تولید و عرضه می شوند .
تابلو فرش ماشینی معمولا در کنار فرش ماشینی ۹ متری (به عنوان یک فرش کناره) بافته می‌شود . جنس نخ در بافت ماشینی عکس، به طور معمول اکریلیک است . بافت عکس به صورت تابلو فرش در مقایسه با چاپ عکس بر روی فرش زمان بیشتری طول می‌کشد.در بافت ماشینی تابلو فرش نهایتا از ۱۰ رنگ استفاده می‌شود . قیمت تابلو فرش چهره سفارشی به ازای سایزهای مختلف بافت و چاپ متفاوت است .در نوع تابلو فرش چاپی طرح و نقشه بر روی فرش خام یا سفید رنگ حک می شود . البته در نوع چاپ آن ها تفاوت هایی وجود دارد .
در تابلو فرش کلاریس سفارشی رنگ ها به عمق فرش و الیاف نفوذ می کنند و مانند نوع بافت به نظر می رسند. تابلو فرش کلاریس به دلیل داشتن تعداد رنگ های بیشتر نسبت به نوع بافت دارای طرحی واضح و درخشان تر است. اما در نوع چاپی تابلو فرش سفارشی ، طرح روی خاب و پشت فرش به صورت سطحی چاپ می شود .

انواع تابلو فرش ماشینی سفارشی
تابلو فرش های چهره بافتی
به دو صورت می باشند.
تابلو فرش سفارشی چاپی
تابلو فرش سفارشی بافتی

در تابلو فرش های سفارشی می توان از طرح های متنوعی استفاده نمود .
تبدیل عکس بازیکنان فوتبال و دیگر ورزشکاران محبوب به تابلو فرش
تبدیل عکس شخصیت‌های محبوب سینما و تلویزیون به تابلو فرش
تبدیل عکس مناظر طبیعت و حیوانات به تابلو فرش
تبدیل آرم و لگوی شرکت و سازمان به تابلو فرش
تبدیل عکس درگذشتگان به تابلو فرش
تبدیل عکس کودکان به تابلو فرش
تبدیل عکس شهدا به تابلو فرش
تبدیل نقاشی به تابلو فرش
بیشترین استفاده از تبدیل عکس به تابلو فرش به عنوان هدیه تولد می باشد. تبدیل عکس شخصی به تابلو فرش از زیباترین هدیه های می باشد که نظر هر فردی را به خود جلب می کند . زیبایی ، ظرافت و ماندگاری در تابلو فرش ها یکی از دلایلی می باشد که منجر شده است که از تابلو فرش های چاپ عکس شخصی استقبال زیادی شود .

تبدیل عکس به تابلو فرش سفارشی
تابلو های سفارشی ، نوعی تابلو فرش ماشینی است که بنا بر طرح داده شده از سوی مشتری تولید می شوند . در این محصولات که معمولا از نوع خاص مانند طرح چهره یا تبدیل عکس به تابلو فرش است ، لازم است تا عکس مورد نظر در یک فایل دیجیتالی قرار گرفته و به تولیدکننده داده شود . در فرایند تولید ابتدا عکس و فایل توسط طراحان مورد بررسی قرار گرفته و به کمک نرم افزارهای پیشرفته پس از رفع ایرادات به طرح و نقشه در فرمت مناسب تبدیل می شود . در این روش، عکس با استفاده از دستگاه‌های مخصوص بر روی یک فرش کاملا خام و سفید رنگ چاپ می‌شود. این فرش خام و سفید رنگ که به صورت ریزبافت بوده و اصطلاحا به آن 1200 شانه می‌گویند، توسط دستگاه‌های بافندگی در رول‌های با متراژ بالا تولید می‌شوند و سپس آن‌ها را به اندازه‌های کوچکتر و استاندارد برش داده و دوردوزی می‌کنند. این فرش‌ها دارای جنس نخ پلی استر یا فیلامنت می‌باشند که کاملا بدون پرز و نسبتا براق هستند.پس از تبدیل عکس به تابلو فرش، به قسمت دوخت ریشه فرستاده می‌شود و در نهایت در صورت درخواست مشتری، قاب می شود .

تابلو فرش سفارشی بافت
بافت عکس به تابلو فرش بسیار متدوال می باشد . بافت تابلو فرش ماشینی سفارشی توسط دستگاه های بافندگی نظیر شونهر و HCP صورت می‌پذیرد. در این روش ابتدا پشت زمینه‌ی عکس دریافتی از مشتری، توسط طراح تغییر می‌یابد و در صورتی که مشتری عکس اصلاح شده را تایید نمود، تبدیل به نقشه‌ی فرش شده و آماده‌ی بافت می‌گردد.
تابلو فرش سفارشی بافت در کناره فرش های 9 متری به عنوان کناره بافت می شود و در سایز های 50 در 100 رایج می باشد . البته سایر اندازه‌های 70 در 100 و 100 در 150 و … نیز قابل بافت هستند که تولید آن‌ها بسته به صف بافت زمان بیشتری طول می‌کشد.جنس نخ در بافت ماشینی عکس، به طور معمول اکریلیک بوده و به صورت 1000 شانه و تراکم 3000 بافته می‌شود. تابلو فرش بافت به صورت خاب زیر و رو بافته می شود و به صورت همزمان دو عدد تابلو به مشتری تحویل داده می شود . در بافت ماشینی تابلو فرش نهایتا از 10 رنگ استفاده می‌شود .

قیمت تابلو فرش سفارشی
تابلو فرش سفارشی با توجه به تعداد نوع بافت و اندازه با قیمت های متفاوتی عرضه می شود . قیمت تبدیل عکس به تابلو فرش با توجه به ویژگی هایی که برای آن انتخاب می شود متفاوت است .به طور مثال قیمت تابلو فرش 1000 شانه از قیمت تابلو فرش 700 شانه بالاتر می باشد .
قیمت تابلو فرش بافت به لحاظ این که هم چون فرش های ماشینی اما در سایز کوچک با بهترین دستگاه و الیاف بافته می شود که سبب کیفیت بالای این محصول می شود از قیمت بالاتری برخوردار می باشد اما تابلو فرش چاپی چون به صورت قالیچه های کوچک سفید رنگ بافته می شوند و بعد از بافت در مرحله ایی تصویر بر روی آن قرار می گیرد نسبت به تابلو فرش بافت از قیمت پایین تری برخوردار می باشد .

عوامل موثر بر قیمت تابلوفرش سفارشی
سایزبندی تابلو فرش
تصویر تابلو فرش
تعداد شانه تابلو فرش
تعداد تراکم تابلو فرش
تعداد رنگ تابلو فرش

شرکت فرش کیان ، یکی از بزرگ ترین مراکز عرضه تابلو فرش نفیس و درجه یک می باشد .خدمات شرکت کیان به شرح زیر می باشد :
فروش اینترنتی تابلو فرش ماشینی سفارشی
فروش تابلو فرش با طرح های آماده
فروش تابلو فرش با طرح های درخواستی توسط مشتری
بافت عکس شخصی روی فرش
ارسال رایگان تابلو فرش سفارشی با ضمانت نامه

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
راهنمای خرید تابلو فرش ماشینی
عکس زیباترین تابلو فرش ها
خرید تابلو فرش
گالری تابلو فرش در اصفهان
تابلو فرش هدیه ، هدیه ای زیبا
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما