قوانین و مقررات

قوانین عمومی فروش تابلو فرش

تمامی اصول در فروش آنلاین شرکت فرش کیان مطابق با قوانین و مقررات وضع شده نظام جمهوری اسلامی ایران ، قوانین تجارت الکترونیک و قوانین حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد و در برابر خریداران ، کاربران و مشتریان موظف به رعایت قوانین نام برده می باشند . اگر تغییری در قوانین درج شده ایجاد شود در همین صفحه با آدرس اینترنتی بروز رسانی شده و کلیه مشتریان فرش کیان متعهد به رعایت آن خواهند بود .

تعریف مشتری یا کاربر فروشگاه اینترنتی

به شخصی که اطلاعات کاربری خود را در فرم ثبت نام درج نموده و به ثبت سفارش و خرید تابلو فرش و هر گونه استفاده از خدمات اقدام نماید مشتری یا کاربر فرش کیان می گویند .

ارتباطات الکترونیکی فرش کیان

سیستم اتوماسیون مالی و اداری تحت وب فرش کیان به منظور هر گونه اطلاع رسانی اخبار ، خدمات ، سرویس های ویژه و دیگر خدمات امکان ارسال پیامک و یا ایمیل را برای اعضای پورتال دارد . اگر کاربر تمایلی به دریافت پیامک های فوق الذکر نداشته باشد ، می تواند با لغوعضویت دریافت خبرنامه فرش کیان در اطلاعات کاربری خود این امکان را متوقف نماید .

سیاست های رعایت حریم شخصی در فرش کیان

فرش کیان در قبال اطلاعات خصوصی افرادی که از خدمات فروشگاه اینترنتی استفاده می نمایند متعهد بوده و امنیت حفظ این اطلاعات را تضمین می نمایند .

ثبت سفارشات ، پردازش و ارسال سریع سفارشات

روز کاری به معنی روزهای شنبه تا پنج شنبه در یک هفته می باشد که تعطیلات عمومی و رسمی در کشور جزو آن محسوب نمی شود و تمامی سفارشات ثبت شده در طی روزهای کاری مورد بررسی قرار می گیرد . فرش کیان امکان سفارش گذاری و ارائه خدمات را در 7 روز هفته و هر 24 ساعت به مشتریان خودمی دهد .

جبران خسارت وارده در حین حمل و نقل

فروشگاه آنلاین فرش کیان تلاش خود را در جهت ارسال و تحویل کلیه سفارشات به صورت سالم و بدون هیچ گونه آسیب دیدگی به کار گرفته است . تحویل محصول به هر یک از شرکت های حمل و نقل به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی می باشد که هر گونه آسیبی به محصول وارد شود به عهده شرکت حمل و نقل می باشد و در صورت تایید خسارت از سمت شرکت جبران خسارت باید صورت بگیرد .

آسیب های وارده به محصول باید طی 24 ساعت کاری بعد از تحویل کالا به واحد پشتیبانی فرش کیان اطلاع داده شود و محصول به همراه صورت جلسه رسمی از شرکت حمل کننده به خدمات پس از فروش فرش کیان ارسال گردد تا در اسرع وقت مشکل گزارش شده مورد بررسی و رفع قرار گیرد .

 

کلمات کلیدی مرتبط :
'قوانین عمومی فروش تابلو فرش' , 'حمل و نقل تابلو فرش' , 'خرید تابلو فرش'
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
تابلو فرش ماشینی طرح منظره
قیمت تابلو فرش ماشینی
پرفروش ترین تابلو فرش های ماشینی
تابلو فرش برای جهیزیه
چاپ عکس روی تابلو فرش
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما