توضیحات تکمیلی محصول قبل از خرید

قبل از خرید اینترنتی تابلو فرش باید نکاتی کلیدی را در نظر گرفت تا بتوانید محصولی بسیار با کیفیت را خریداری نمایید .

 

درجه کیفیت تابلو فرش

یکی از مهمترین نکات در خرید تابلو فرش ماشینی ، درجه کیفی آن است که به عواملی چون الیاف مصرفی و دستگاه بافت بستگی دارد . کلیه محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی فرش کیان دارای درجه کیفیت فوق العاده بالایی می باشد .

 

تراکم و شانه تابلو فرش ماشینی

در تابلو فرش ماشینی نیز همانند فرشهای ماشینی دو مشخصه بسیار مهم تعداد شانه و تراکم وجود دارد که متناسب با نوع محصول متغیر است . به تعداد گره های بافته شده در یک متر از عرض محصول را شانه که با اصطلاح تراکم عرضی نیز شناخته می شود ، می گویند . به تعداد گره های بافته شده در یک متر از طول نیز تراکم گفته می شود .  تعداد شانه های رایج در یک تابلو فرش بافت ماشینی عبارت است از 700 شانه ، 1000 شانه و 1200 شانه و تعداد تراکم های موجود نیز عبارت است از 2700 ، 3000 و 3600 .

 

جنس نخ خاب تابلو فرش ماشینی

شرکت فرش کیان به منظور تولید و عرضه محصولات با درجه کیفی بالا ، کلیه تابلو فرش های ماشینی خود را با به کار گیری الیاف درجه یک و با کیفیت اکریلیک 100 % هیت ست شده بافته و تولید می نماید . استفاده از الیاف اکریلیک در بافت این محصولات باعث افزایش قابلیت های آنان شده که از جمله آنها می توان به ضد حساسیت و عدم پرزدهی آن اشاره داشت .

 

تعداد رنگ تابلو فرش ماشینی

یکی از مواردی که در زیبایی تابلو فرش تاثیری به سزا دارد تعداد رنگ به کار رفته در بستر محصولات می باشد که به دو صورت است . تعداد رنگ در تابلوفرش بافت ماشینی 8 رنگ اصلی و استاندارد می باشد و تعداد رنگ در تابلو فرش کلاریس نامحدود می باشد .

 

سایر مشخصات تابلو فرش ماشینی

کلیه تابلو فرش های ماشینی تولید شده دارای شکل هندسی مستطیل می باشد . جنس نخ تار و پود در این محصولات پنبه و پلی استر می باشد که در افزایش مقاومت تابلو فرش در برابر عوامل فرسایشی بسیار تاثیر گذار می باشد . نکته دیگر به دلیل استفاده از الیاف مرغوب و هیت ست به عنوان نخ خاب مقاومت محصول بسیار افزایش می یابد .

 

دستگاه بافت تابلو فرش ماشینی

عاملی مهم در افزایش کیفیت تابلو فرش ماشینی و زیبایی آن دستگاه ها و ماشین آلات بافت آن می باشد . به همین منظور شرکت فرش کیان برای تولید محصولات خود از دستگاه مدرن و بروزی چون HCP تولید شده در کشور بلژیک استفاده می کند .

 

ضمانت نامه و بیمه نامه تابلو فرش ماشینی

کلیه محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی تابلو فرش ماشینی کیان دارای ضمانت نامه معتبر کتبی ده ساله و بیمه نامه یک ساله می باشد . این دو مهم در هنگام ارسال محصول درب منزل به مشتری تحویل داده می شود .

 

زمان ارسال تابلو فرش ماشینی

تمامی محصولات سفارش شده از سمت مشتری بعد از تایید واحد کنترل کیفی شرکت فرش کیان ، بین 7 الی 14 روز کاری به شرایطی که در قبل ذکر شده ارسال می گردد .

کلمات کلیدی مرتبط :
'خرید اینترنتی تابلو فرش' , 'تابلو فرش ماشینی' , 'تابلو فرش بافت ماشینی' , 'تابلو فرش کلاریس' , 'فروشگاه اینترنتی تابلو فرش ماشینی'
نـظـرات
*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
دیگر مطالب کاربردی
بهترین مکان برای خرید تابلو فرش اصفهان
بهترین تابلو فرش ها
تفاوت تابلو فرش ماشینی با تابلو فرش دستبافت
تابلو فرش های اصفهان
قیمت تابلو فرش ماشینی اصفهان
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی : کاشان . آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، فرعی 1 . کارخانه فرش کیان
دفتر فروش : اصفهان ، ملک شهر ، روبروی شهر بازی ملک شهر . خ ابوذر ، فروشگاه مرکزی شرکت فرش کیان
تلفن تماس : 03134212112
مشاوره و پشتیبانی : 09134313091 - 09128894232

ارتباط با کارشناسان ما